• ops (at) police.pl
  • 91 42 43 840
  • pn - pt: 7:30 - 15:30

Razem łatwiej!

Mamo, Tato, co wy na to

DZIAŁANIA ŚRODOWISKOWE
SPOTKANIA EDUKACYJNO-INTEGRACYJNE   Z RODZICAMI I DZIEĆMI O CHARAKTERZE WARSZTATOWYM „MAMO, TATO, CO WY NA TO…”.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Policach w ramach projektu „KOMPAS-WYZNACZ SWÓJ KIERUNEK” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operac...

Pamiętaj o mnie – Senior dla Seniora

„Pamiętaj o mnie – Senior dla Seniora” - Warsztaty z rękodzieła

Pracownicy socjalni  Ośrodka Pomocy Społecznej w Policach wspólnie z mieszkańcami Rady Osiedla nr 2 „Stare Miasto” oraz Rady Osiedla nr 4 „Dąbrówka” zorganizowali  w dniu 04.12.2018r. warsztaty z rękodzieła.

Warsztaty są jednym z działań ...

Kawiarnia dla Seniora

Pracownicy socjalni wraz z seniorami oraz przedstawicielami rad osiedli, Polickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów W Policach podjęli inicjatywę dotyczącą  realizacji projektu socjalnego  pn.: „Kawiarnia dla Seniora”.
Celem naszego działania było przeciwdziałanie wykluczeniu społeczne...

Spotkania edukacyjno - informacyjne z młodzieżą

DZIAŁANIA ŚRODOWISKOWE
SPOTKANIA EDUKACYJNO-INFORMACYJNE Z MŁODZIEŻĄ  

Ośrodek Pomocy Społecznej w Policach w ramach projektu „KOMPAS-WYZNACZ SWÓJ KIERUNEK” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020, od dnia  15  ...

Odzież używana

OPS posiada duży zapas odzieży używanej w swoim magazynie i zmuszony jest do zaprzestania przyjmowania odzieży. Zachęcamy do przekazywania darów do innych jednostek wspierających mieszkańców gminy i powiatu.

24 grudnia (Wigilia) OPS będzie zamknięty

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Policach  zarządzeniem nr  34/2018 z dnia 22 listopada 2018 roku ustalił:
1. Dzień 24 grudnia 2018r. dniem wolnym od pracy dla pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej w Policach z jednoczesnym obowiązkiem jego odpracowania w dniu  1 grudnia 2018r. (sobota)
2. Ze względu na specyfikę pracy dzień 24 g...