• ops (at) police.pl
  • 91 42 43 840
  • pn: 7:30 - 15:30 | wt-pt: 7:00 - 15:00

Razem łatwiej!

Dzień Sąsiada

Dzień Sąsiada 2018

Drogie Sąsiadki, Drodzy Sąsiedzi !

Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Rada Osiedla nr 2 w Policach zapraszają mieszkańców osiedla Stare Miasto na coroczne spotkanie z okazji „Dnia Sąsiada”, które mamy przyjemność wspólnie organizować już po raz trzeci.

Spotkanie sąsiedzkie będzie miało  charakter integracyjny, służący lepszemu poznaniu swoich sąsiadów. Nie zabraknie również okazji do rozmowy o sprawach dotyczących życia we wspólnej przestrzeni. Zgodnie z propozycją mieszkańców w tym wyjątkowym dniu przewidujemy wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych.
W zorganizowanie sąsiedzkiego spotkania, oprócz okolicznych mieszkańców, zaangażują się instytucje z którymi Ośrodek Pomocy Społecznej podejmuje współpracę realizując  projekty socjalne na rzecz mieszkańców Gminy Police. 

Wolontariusze ze Szkoły Podstawowej nr 8 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Policach będą malować dzieciom twarze. Wychowawcy z Przedszkola Publicznego nr 1 zadbają o przygotowanie gier i zabaw z chustą animacyjną. Młodzież oraz dzieci ze świetlicy środowiskowej przy Radzie Osiedla nr 2 przygotują i przeprowadzą  konkursy kierowane wszystkich sąsiadów.

Podczas spotkania wszystkim mieszkańcom będzie towarzyszyła  muzyka oraz poczęstunek.

Dzien S