Rejon
nr telefonu
|
Pracownik
|
DZIAŁ PRACY SOCJALNEJ
|
1
42-43-845
Pok.nr 405
|
Biś
Agnieszka
|
Asfaltowa, Bukowa, Cisowa, Dębowa, Graniczna, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Klonowa, Modrzewiowa, Nadbrzeżna, Palmowa, Parkowa, Szpilkowa, Świerkowa, Topolowa, Trzcinowa, PRZĘSOCIN, Ofiar Stuthoffu, Przęsocińska
Nowopol, Mazurska
|
2
42-43-845
Pok.nr 405
|
Wróblewska
Urszula
|
Dolna, Drzymały, Dubois, Grunwaldzka, Konopnickiej, Kościuszki, Mireckiego, Mickiewicza, Pl. B. Chrobrego, Pl. Nieznanego Żołnierza, Polna, Rycerska, Sienkiewicza, Starzyńskiego, Jabłoniowa, Działkowa, Wiejska, Goleniowska, Sikorskiego, Traugutta, Batorego, Targowa
|
3
42-43-845
Pok.nr 405
|
Kostuch
Adrianna
|
Kresowa, Chodkiewicza, Kasprowicza, Łokietka, Siedlecka, Skłodowskiej - Curie, Wróblewskiego, Korczaka, Barnima, Głowackiego, Perłowa, Sadowa, Spokojna, , Wspólna
Mieszka I ,Kosynierów Gdyńskich
|
4
42-43-846
Pok. nr 406
|
Łukowska
Monika
|
Analiza wywiadów, wsparcie merytoryczne pracowników socjalnych
Niedziałkowskiego
|
5
42-43-846
Pok. nr 406
|
Kowalska
Annabella
|
Analiza wywiadów, wsparcie merytoryczne pracowników socjalnych
Wyszyńskiego nieparzyste
|
6
42-43-850
Pok.nr 407
|
Labuda
Justyna
|
Bankowa 20 /8i 22,
Grzybowa, Zamenhofa, Robotnicza, Piaskowa, Spółdzielców, Krzywa
|
7
42-43-850
Pok.nr 407
|
Wasieczko
Romana
|
Roweckiego, Przyjaźni, Bankowa (bez nr. 20 i 22),
Bartłomieja, E. Plater, Rogowa, Szkolna, Lubuska, Pomorska, Słoneczna, Słowiańska, Wielecka
|
8
42-43-847
Pok.nr 408
|
Bitel-Jabłońska
Monika
|
Piłsudskiego, PCK, Staszica
Procedura - Niebieska Karta
|
9
42-43-847
Pok.nr 408
|
Wasiak
Ilona
|
Boh. Westerplatte, Odrzańska, Staszica
Armii Krajowej, 1 Maja
Procedura - Niebieska karta
|
10
42-43-849
Pok.nr 409
|
Górska
Małgorzata
|
26 kwietnia, Św. Kazimierza, Wyszyńskiego nr parzyste
|
11
42-43-849
Pok. nr 409
|
Samoszuk
Stella
|
Kołłątaja, Bursztynowa, Brzoskwiniowa, Czereśniowa, Długosza, Galla Anonima, Kadłubka, Kochanowskiego,, Morelowa, Przybora, Pułaskiego, Reja, Różana, Sasankowa, Słowackiego, Stokrotki, Wiśniowa, Wkrzańska, Wyspiańskiego,
Wojska Polskiego
|
12
42-43-849
Pok. nr 409
|
Kujawa
Żaneta
|
Tatynia, Turnica, Wieńkowo, Witorza, Zalesie, Węgornik, Dobieszczyn, Gunice, Karpin, Podbrzezie, Poddymin, Trzeszczyn, Tanowo, Bartoszewo, Pilchowo, Żółtew, Stare Leśno, Sierakowo, Leśno Górne, Siedlice
|
13
42-43-855
Pok. nr 410
|
Prusak
Bożena
|
Broniewskiego, Brzozowa, Chabrowa, Dworcowa, Jasienicka, J. Kazimierza, Kościelna,
Krótka, Kolejowa, Kopernika, Liliowa, Łąkowa, Morska, Ogrodowa, Owocowa, Partyzantów, Piastów, Piotra i Pawła, Rybacka, Św. Anny, Tartaczna, Willowa, Wodna, Zatoka, Zielona, Kwiatowa, Makowa, Sosnowa, Św. Marcina, Podgórna, Dębostrów,
|
14
42-43-855
Pok.nr 410
|
Neumann-Piasecka
Anna
|
Trzebież, Pienice, Niekłończyca, Drogoradz, Uniemyśl, Nowa Jasienica
|
15
42-43-853
Pok.nr 414
|
Leończyk
Joanna
|
Okulickiego
Piecza zastępcza
Ocena Zasobów Pomocy Społecznej, Gminny Program Wspierania Rodziny
|
16
42 43 853
Pok. nr 414
|
Rutkowska-Łyskawa
Jolanta
|
Asystentura rodziny,
Wspieranie Rodziny (profilaktyka, zgłoszenia interwencyjne, współpraca z innymi instytucjami, organizacjami)
|
|
|
DZIAŁ USŁUG DLA OSÓB BEZDOMNYCH
|
17
42- 43- 862
Pok. 432
18
|
Romańska
Katarzyna
Runo Beata
|
OSOBY BEZDOMNE MIESZKANIA CHRONIONE
ULICE: Energetyków, Fabryczna, Kamienna, Kuźnicka, Licealna, Przemysłowa,, Spółdzielcza, Tanowska
|