• ops (at) police.pl
  • 91 42 43 840
  • pn: 7:30 - 15:30 | wt-pt: 7:00 - 15:00

Razem łatwiej!

Logo OPS Police

KOMUNIKAT - Działanie OPS w czasie koronowirusa

Drodzy Mieszkańcy!

W związku z podjętymi działaniami profilaktycznymi związanymi  z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19 i ograniczenia ryzyka zakażenia Ośrodek Pomocy Społecznej w Policach nadal apeluje o ograniczenie osobistych wizyt w siedzibie Ośrodka.
Informujemy, że w tej trudnej sytuacji w jakiej się znajdujemy Ośrodek Pomocy Społecznej w Policach podejmuje szereg działań, aby pomoc i wsparcie było realizowane sprawnie i skutecznie przy zachowaniu wszystkich obowiązujących rygorów sanitarnych. Dla większego bezpieczeństwa prosimy mieszkańców o kontakt telefoniczny i umówienie się z pracownikiem na konkretny termin.
Pracownicy socjalni i asystenci rodziny kontaktują się  z osobami/rodzinami wymagającymi wsparcia w formie rozmowy telefonicznej. W sytuacjach interwencyjnych, wymagających podjęcia niezwłocznych działań ze strony OPS, pracownicy socjalni i asystenci rodzin wykonują  czynności służbowe w środowisku z zachowaniem bezpieczeństwa  i ochrony osobistej.
 
Prosimy o kontakt telefoniczny  pod nr tel. 91 42 43 840. Pod tym numerem proszę przedstawić swoją sprawę  i zostaniecie Państwo przekierowani do odpowiedniego działu. Pocztę elektroniczną proszę wysyłać na adres ops@police.pl

Kontakt:
Ośrodek Pomocy Społecznej w Policach
ul. Siedlecka 2a
Tel. 91 42 43 840
e-mail ops@police.pl
Poniedziałki: 7:30-15:30, od wtorku do piątku 7:00-15:00

Dyrektor
Ośrodka Pomocy Społecznej
w Policach