• ops (at) police.pl
  • 91 42 43 840
  • pn - pt: 7:30 - 15:30

Razem łatwiej!

Logo OPS Police

Komunikat

  • 2020-03-11 15:25:57
  • OPS Police

KOMUNIKAT

Drodzy Mieszkańcy!
W związku z zagrożeniem związanym z  rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 i zapewnieniem bezpieczeństwa Wszystkim mieszkańcom, apeluje o ograniczenie osobistych wizyt do Ośrodka Pomocy Społecznej w Policach. Proszę, aby sprawy, które nie są pilne, nie wymagają natychmiastowych decyzji przełożyć na termin późniejszy. W przypadku konieczności załatwienia sprawy proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny  i umówienie się z pracownikiem na konkretny termin.
W celu umówienia spotkania proszę dzwonić pod nr tel. 91 42 43 840. Pod tym numerem proszę przedstawić swoją sprawę i zostaniecie Państwo przekierowani do odpowiedniego działu. Pocztę elektroniczną proszę wysyłać na adres ops@police.pl

Proszę by sprawy, które nie wymagają wizyty w Ośrodku Pomocy Społecznej  załatwiać telefonicznie lub drogą e-mailową. Wiele spraw można także załatwić elektronicznie przez ePUAP.
Osoby starsze, które są samotne i nie mogą liczyć na pomoc osób bliskich lub zaprzyjaźnionych,  proszone są o kontakt z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Policach
Uczulamy też wszystkich mieszkańców, by zadbali o seniorów ze swojego otoczenia. Zaoferujmy swoją pomoc.
Przepraszamy wszystkich mieszkańców za te niedogodności, ale podyktowane są one troską o ich i nasze zdrowie. Pamiętajmy, że istotą wszystkich nakładanych obostrzeń jest ograniczenie kontaktu w dużych skupiskach ludzi w celu wyeliminowania rozprzestrzeniania koronowirusa.

Dyrektor
Ośrodka Pomocy Społecznej
w Policach
mgr Marta Tokarski

Kontakt:
Ośrodek Pomocy Społecznej w Policach
Tel. 91 42 43 840
e-mail ops@police.pl
Poniedziałki: 7:30-15:30, od wtorku do piątku 7:00-15:00