• ops (at) police.pl
  • 91 42 43 840
  • pn - pt: 7:30 - 15:30

Razem łatwiej!

Wigilia 2019

Wigilia 2019

18 grudnia 2019r. odbyło się coroczne spotkanie wigilijne, które jest wpisane w wieloletnią tradycję Ośrodka Pomocy Społecznej. W tym roku uroczystość została po raz pierwszy zorganizowana wspólnie ze Stowarzyszeniem FENIKS w Policach, które działa na rzecz pomocy osobom bezdomnym. Uroczyste spotkanie kierowane było do osób samotnych, schorowanych oraz bezdomnych aby w tym szczególnym czasie rodzinnych spotkań nie czuły samotności i wyobcowania.  W spotkaniu uczestniczyło ponad 130 gości.
W czasie uroczystości goście obejrzeli tradycyjne jasełka w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 9 w Policach. Spotkanie uświetnił również występ zespołu artystycznego  ze Stowarzyszenia FENIKS dzięki któremu atmosfera w czasie wspólnego kolędowania  stała się wyjątkowa a dla wielu wzruszająca. Jak co roku swoją pomocą w organizacji spotkania zaoferowali wolontariusze  ze Szkoły Podstawowej nr 8 przy ulicy Tanowskiej w Policach.
Wyjątkowa, rodzinna atmosfera, wzruszenie na twarzach gości i serdeczne życzenia przy opłatku są dla nas motorem przyszłych działań.