• ops (at) police.pl
  • 91 42 43 840
  • pn: 7:30 - 15:30 | wt-pt: 7:00 - 15:00

Razem łatwiej!

Zabawa podczas Mamo Tato

Mamo, Tato, co wy na to?

Dnia 24.06.2017r. w ramach projektu „Mamo, Tato, co Wy na to?” realizowanym przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Policach w partnerstwie z Przedszkolem Publicznym nr 1 w Policach i Radą Osiedla nr 7 w Policach,  odbyło się kolejne spotkanie rodzin z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Głównym celem projektu jest inicjowanie  wspólnego spędzania czasu wolnego rodzic – dziecko.
O godz. 11 przed Przedszkolem Publicznym nr 1 w Policach spotkali się uczestnicy projektu, którzy wspólne przeszli na plac sportowy Filii Szkoły Podstawowej nr 8 w Policach.
Wspólne zabawy przygotowały i prowadziły panie nauczycielki z Przedszkola Publicznego nr 11. Propozycje zabaw były zrozumiane i akceptowane przez wszystkich uczestników. Rodzice i ich dzieci chętnie brali udział w zabawach. Widać było zaangażowanie,  współpracę między nimi i zadowolenie. Uczestnicy skorzystali z przygotowanego poczęstunku.
Mimo, że pogoda nie była sprzyjająca – było pochmurno i przelotnie padał deszcz – rodzice oraz ich dzieci byli zadowoleni z możliwości spędzenia czasu wolnego na powietrzu. Rodzice i ich dzieci doświadczyli wspólnych i radosnych przeżyć, które mogą dalej realizować przez wspólne spędzanie czasu wolnego.