• ops (at) police.pl
  • 91 42 43 840
  • pn - pt: 7:30 - 15:30

Razem łatwiej!

Logo Dzien Sąsiada

Dzień Sąsiada przy ul Nowopol

  • 2019-06-04 10:47:12
  • OPS Police

Drogie Sąsiadki, Drodzy Sąsiedzi !

Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Rada Osiedla nr 2 w Policach zapraszają mieszkańców osiedla Stare Miasto na coroczne spotkanie z okazji „Dnia Sąsiada”, które mamy przyjemność wspólnie organizować już po raz czwarty.
Spotkanie sąsiedzkie odbędzie się w dniu 08.06.2019r., od godz. 11.00 na terenie placu zabaw przy ul. Nowopol i będzie miało charakter integracyjny, służący lepszemu poznaniu swoich sąsiadów. Zgodnie z propozycją mieszkańców w tym wyjątkowym dniu przewidujemy wiele atrakcji dla dzieci oraz dorosłych.

W zorganizowanie sąsiedzkiego spotkania, oprócz okolicznych mieszkańców, zaangażują się instytucje z którymi Ośrodek Pomocy Społecznej podejmuje współpracę realizując projekty socjalne na rzecz mieszkańców Gminy Police.

W zorganizowanie spotkania zaangażują się studenci - wolontariusze z Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Szczecińskiego, którzy będą malować dzieciom twarze oraz przygotują gry i zabawy dla uczestników. Przedszkole Publiczne nr 11 w Policach zadba o animacje dla najmłodszych oraz zorganizuje konkursy dla dzieci i rodziców. Młodzież oraz dzieci ze świetlicy środowiskowej przy Radzie Osiedla nr 2 przygotują i przeprowadzą konkursy kierowane do wszystkich sąsiadów.

Podczas spotkania wszystkim mieszkańcom będzie towarzyszyła muzyka na żywo oraz poczęstunek.
W programie:
- muzyka na żywo
- malowanie twarzy
- gry i zabawy dla rodzin
- konkursy z nagrodami
- poczęstunek z grilla

Plakat Dzień Sąsiada